Op deze pagina vindt je de uitslagen van de tweede Scopias Trail. De uitslag is zo zorgvuldig mogelijk opgemaakt en daarbij mede gebaseerd op het vertrouwen in de loper zelf die het best weet hoe hij gelopen heeft.

DAMES - 10 Kilometer

Nr StNr Naam Woonplaats Land Vereniging NettoTijd
1 356 Floor Drissen Amsterdam NED - 0:56:57
2 115 Lisette Alsters Horst NED - 0:58:24
3 68 Demi Boerekamp Someren NED - 0:58:53
4 198 Linda van der Zijde Geldrop NED - 1:01:15
5 351 Johanna Josten Tegelen NED - 1:01:48
6 232 Climmy Lommen Velden NED - 1:01:53
7 174 Carien Rutten Baarlo Lb NED - 1:05:04
8 144 Lore Beckers Dilsen BEL - 1:05:05
9 218 Annet Bezemer Heeswijk-Dinther NED - 1:05:06
10 223 Ine Jacobs Panningen NED Atletiek Helden 1:06:44
11 359 Lisa roelofs Velden NED - 1:06:45
12 185 Cariene de Raaij Reuver NED - 1:08:41
13 179 Inge Kessels Swalmen NED - 1:08:42
14 195 Miriam Schrijvers Reuver NED - 1:08:43
15 295 Willemien Gijsbers Deurne NED - 1:09:54
16 116 Angela Butti Roermond NED Scopias 1:12:15
17 159 Wendy Duijf-van Rosmeulen Koningslust NED - 1:13:30
18 348 Evelien Schatorie Blerick NED - 1:15:30
19 158 Wilma Maessen Venlo NED Scopias 1:15:39
20 134 Annemie Huskes Tegelen NED Scopias 1:15:51
21 105 Irene Heemskerk Grubbenvorst NED - 1:15:55
22 308 Monique Smetsers Tegelen NED - 1:16:15
23 182 Cindy Jacobs Sevenum NED - 1:16:29
24 178 Hanneke Wijnen Sevenum NED - 1:16:30
25 217 Geertje Wijnen Horst NED - 1:16:38
26 191 Carla van Lier Tegelen NED Scopias 1:16:46
27 206 Regien Saris Venlo NED - 1:16:47
28 297 Anita Driessen Reuver NED - 1:17:31
29 238 Mirjam Thijssen Lottum NED - 1:17:40
30 239 Lonneke Hillen Lottum NED - 1:17:41
31 77 Ellen Sylla-de Jonge Venlo NED - 1:17:46
32 78 Chantal de Jong Baarlo Lb NED - 1:17:47
33 97 Andrea Frencken Scherjon Venlo NED - 1:18:44
34 316 Annelies Vullings Lottum NED - 1:18:55
35 52 Yvette van der Pol Venlo NED - 1:19:53
36 57 Linda Rijvers Venlo NED - 1:19:54
37 233 Maud Holla Tegelen NED - 1:19:55
38 201 Harriet Groetelaars Venlo NED Scopias 1:20:30
39 109 Monika Steegs Venlo NED - 1:22:35
40 100 Ada van Lint Baarlo Lb NED - 1:23:18
41 111 Maria Van den Munckhof Venlo NED - 1:23:30
42 93 Petra Kessels Venlo NED - 1:24:22
43 98 Inge Aerts Venlo NED - 1:24:23
44 99 Niki Aerts Venlo NED - 1:24:24
45 169 Gabrielle Janssen Reuver NED - 1:26:14
46 136 Catherine Kakaseko Belfeld NED Scopias 1:26:33
47 346 Mieke Storm Tegelen NED Scopias 1:27:05
48 150 Melanie Teerenstra Venlo NED Scopias 1:28:20
49 281 Mariëtte Vialle Venlo NED Scopias 1:32:41

Heren - 10 Kilometer

Nr StNr Naam Woonplaats Land Vereniging NettoTijd
1 350 Jeroen Matthes Kerkrade NED - 0:41:13
2 122 Jesse Holten Steyl NED Scopias 0:42:53
3 327 Ronald Langenhuizen Roermond NED Swift 0:43:47
4 310 Frank Fonteyne Lottum NED - 0:48:07
5 343 Fre Wolters Swalmen NED - 0:49:12
6 243 Gert-Jan kerkhofs Kinrooi BEL - 0:52:49
7 209 Thijs Joosten Venray NED - 0:52:53
8 345 Marek Kochan 0 SVK - 0:53:17
9 311 Peter Aerdts Velden NED - 0:54:57
10 357 Arnoud de Graaf Sterksel NED - 0:55:02
11 355 Joop Peeters Tegelen NED - 0:55:02
12 244 Ben Rutten Kinrooi BEL - 0:55:28
13 305 Christoph Kulgemeyer Osnabrück GER - 0:56:56
14 106 Marcin Gwarek Nettetal GER - 0:57:20
15 79 Dennis van Deelen Venlo NED Scopias 0:58:20
16 353 Thijs Kuipers Kronenberg NED - 0:58:27
17 338 Paul Wilms Sint Joost NED - 0:58:28
18 325 Carry Pijls Tegelen NED - 0:59:38
19 261 Micky Oestreich Venlo NED - 1:00:01
20 358 Erik van Rijswick Broekhuizenvorst NED - 1:00:08
21 170 Rene Van den Borst Reuver NED - 1:00:52
22 349 Dennis de Wit Venlo NED Swift 1:01:13
23 290 Danny van Peij Tegelen NED - 1:01:21
24 354 Ludo Doensel Venlo NED - 1:01:21
25 62 Rens Geerlings Tegelen NED - 1:02:00
26 91 Dennis Schoeren Belfeld NED - 1:03:03
27 215 Bart Martens Horst NED - 1:03:43
28 199 Luc Konings Tegelen NED - 1:04:50
29 226 Dick Lek Horst NED - 1:05:00
30 5 Peter Kegel Baarlo Lb NED - 1:06:42
31 296 Rico Driessen Reuver NED - 1:07:16
32 221 Johannes Kauven Aachen GER - 1:08:07
33 157 Robbie Sijben Belfeld NED - 1:08:24
34 190 Bart Wienen Horst NED - 1:08:29
35 92 Michael van Gemen Velden NED - 1:09:15
36 264 Rob Agterberg Venlo NED avVN 1:10:07
37 265 Ruben Agterberg Venlo NED - 1:10:08
38 131 Huub Zanders Tegelen NED Scopias 1:12:14
39 214 Hans v maris Reuver NED - 1:12:23
40 312 Remco Vergoosen Reuver NED - 1:13:21
41 58 Mart Lemmen Tegelen NED Scopias 1:13:23
42 228 Alex Janssen Helden NED - 1:13:29
43 352 Hans Boots Hegelsom NED - 1:14:18
44 205 Paul Maaskant Venlo NED - 1:14:50
45 298 Paul Thijssen Maasbree NED - 1:15:56
46 101 Michel Grijseels Tegelen NED Scopias 1:16:37
47 142 Pascal wanten Reuver NED Scopias 1:18:03
48 180 Martin Nijholt Venlo NED Scopias 1:18:11
49 50 Frans Peeters Belfeld NED Scopias 1:18:34
50 88 Kees Clabbers Venlo NED - 1:19:33
51 171 Paul pollux Steyl NED - 1:20:46
52 61 Jacques Geers Venlo NED - 1:23:16
53 225 Hans Hendrikx Horst NED - 1:25:09
54 315 Martin Cornelissen Venlo NED Scopias 1:26:40
55 172 Arie Moor Venlo NED Scopias 1:26:41
56 59 Marcel Gubbels Venlo NED Scopias 1:28:42
57 278 Jim Dieterman Veldhoven NED GVAC 1:31:33

DAMES - 20 Kilometer

Nr StNr Naam Woonplaats Land Vereniging NettoTijd
1 260 Susan Stead Aachen GER - 1:46:54
2 231 Priscilla Fransen Valburg NED - 1:50:16
3 104 Urdter Herrebout Belfeld NED - 1:54:31
4 189 Jacquie Gough Venlo NED - 1:57:27
5 177 Christin Kulgemeyer Osnabrueck GER - 1:58:34
6 33 Diana Lemat Belfeld NED - 2:01:35
7 246 Katrien Heremans Berlaar BEL - 2:04:51
8 303 Fiona Jaberg Deurne NED Lopersgroep Deurne 2:05:09
9 335 Inge Pustjens Melick NED - 2:06:32
10 235 Sylvie houbiers Kinrooi BEL - 2:14:59
11 328 Diana Cols Sittard NED - 2:15:00
12 46 Ellis Wienen Venlo NED - 2:18:53
13 24 Anke Bezemer Son en Breugel NED - 2:19:52
14 2 Chantal Janssen Tegelen NED - 2:21:43
15 3 Marly lensen Venlo NED - 2:21:49
16 118 Regina Crienen Venlo NED - 2:24:11
17 168 Monique Hofmans Venlo NED - 2:24:44
18 287 Inge van der Meulen Eersel NED GVAC 2:25:42
19 95 Evelien Spoorenberg Deurne NED - 2:26:02
20 94 Kim van Someren Deurne NED - 2:26:03
21 112 Lenke van der Veen Venlo NED - 2:26:49
22 323 Jacqueline Driessen Steyl NED Scopias 2:28:06
23 49 Carla Gubbels Tegelen NED - 2:28:07
24 313 Marijke Pollaart Zuidland NED Spark 2:29:32
25 257 Susan Rijk Reuver NED - 2:29:33
26 269 Esther melis Reuver NED - 2:29:33
27 268 Anja van Riet Vessem NED GVAC 2:30:42
28 128 Sandra Geier Bergheim GER - 2:32:12
29 266 Ria van Aerts Deurne NED - 2:32:39
30 271 Maria van Dinther Deurne NED - 2:32:41
31 211 Kerstin Holle Neuss GER - 2:33:32
32 306 Anke Jacobs Reuver NED - 2:33:57
33 102 Marielle van Heeckeren Venlo NED - 2:35:09
34 307 Kirsten Dingemans 's-Hertogenbosch NED - 2:36:29
35 202 Karin Lamers Horst NED - 2:36:43
36 39 Marianne Driessen Horst NED - 2:36:44
37 85 Angelique Bakker Horst NED - 2:37:08
38 23 Angela de Ruijter Son en Breugel NED Loopgroep De Springbokken 2:37:09
39 43 Annette Philipsen Broekhuizenvorst NED - 2:37:10
40 282 Carmen Meerbeek Swalmen NED - 2:37:32
41 163 Frederique Moors Venlo NED Scopias 2:39:21
42 165 Cindy gommans Steyl NED Scopias 2:39:22
43 210 Verena Kuntze Düsseldorf GER - 2:41:58
44 120 Jeanne Stoffels Belfeld NED Scopias 2:44:27
45 28 Marloes Aalbers Utrecht NED - 2:45:06
46 259 Mirjam de Rijk Weert NED - 2:46:02
47 83 Aafke Bremrakel Amsterdam NED - 2:47:21
48 128 Sandra Geier Bergheim GER - 2:47:39
49 26 Ingrid Nordt Hilversum NED - 2:49:14
50 291 Syl Delissen Rotterdam NED - 2:49:52
51 330 Antoinette Siroo Sint Hubert NED - 2:50:57

HEREN - 20 Kilometer

Nr StNr Naam Woonplaats Land Vereniging NettoTijd
1 89 Ralph Scherjon Venlo NED Scopias 1:35:33
2 275 Jeroen Hendriks Tegelen NED - 1:37:26
3 341 John van Bussel Baarlo Lb NED Scopias 1:37:44
4 347 C.L Wijnen Roermond NED Swift 1:38:30
5 270 Bart Rademakers Klimmen NED AVON 1:38:49
6 194 Eric de Swart Swolgen NED - 1:40:02
7 285 Roel Smedts Maasbree NED Scopias 1:40:50
8 314 Jan Harm Schippers Harkema NED Impala 1:41:34
9 324 Sam Prevoo Klimmen NED AVON 1:44:35
10 336 Leon Teeuwen Reuver NED - 1:46:18
11 25 Geert Immerzeel Son en Breugel NED - 1:46:51
12 181 Kim Leek Tegelen NED - 1:48:16
13 152 Marcel craenmehr Horst NED - 1:50:17
14 175 Olivier Gijbels Venlo NED - 1:51:25
15 247 Wouter Verhegge Berlaar BEL - 1:51:48
16 146 Niels de Sonnaville Maarssen NED - 1:51:59
17 19 Joeri Kuik Tegelen NED - 1:54:11
18 124 Roger Janssen Belfeld NED - 1:54:15
19 333 Eric Dorpmans Venlo NED - 1:54:58
20 121 Wil Engels Venlo NED - 1:55:29
21 302 Karel Gerrits Velden NED - 1:55:30
22 248 De Cuyper Arnout Herentals BEL - 1:57:01
23 140 Frans Geurts Broekhuizenvorst NED - 1:57:09
24 289 Guus Ummenthun Sevenum NED Scopias 1:57:11
25 155 Mart Geurts Broekhuizen Lb NED - 1:57:12
26 334 Jack Boots Venlo NED Scopias 1:57:30
27 65 Martijn Hendrikx Belfeld NED - 1:58:11
28 119 Ronald Dielissen Tegelen NED - 1:59:14
29 229 Robert Arts Ysselsteyn Lb NED ATV Venray 1:59:19
30 344 Tom Langen Venlo NED - 1:59:31
31 145 Geert Kurstjens Belfeld NED - 2:00:21
32 322 Arnold Driessen Velden NED - 2:00:44
33 44 Henny Brugmans Son en Breugel NED Loopgroep De Springbokken 2:01:00
34 294 BM Klerken Baarlo Lb NED - 2:01:01
35 1 Tonni Tielens Velden NED Scopias 2:01:04
36 332 Hans Peeters Kessel Lb NED - 2:01:45
37 156 Luuk Hensen Venlo NED Scopias 2:02:37
38 176 Roy Driessen Tegelen NED - 2:03:12
39 166 Cor Beurskens Steyl NED Scopias 2:04:17
40 212 Gé Vermeulen Belfeld NED - 2:04:24
41 8 Joost Gerrits Venlo NED - 2:04:45
42 207 Jac Saris Venlo NED - 2:04:56
43 80 Edy Klomp Venlo NED - 2:05:41
44 108 Ted Beekman Horst NED - 2:05:45
45 143 Marcel Mertens Venlo NED - 2:06:25
46 36 Ger Ticheler Venlo NED Scopias 2:06:56
47 11 Maarten aan den Boom Venlo NED - 2:06:59
48 293 Henk Maeghs Steyl NED - 2:07:01
49 272 Wilfred schrombgens Steyl NED - 2:07:04
50 161 Frank Houben Venlo NED - 2:07:07
51 230 Peter Hendrix Swolgen NED - 2:08:06
52 67 Ron Theunissen Eindhoven NED - 2:08:07
53 151 Rick Janssen Venlo NED - 2:08:49
54 340 Wil Cootjans Kessel Lb NED - 2:09:09
55 237 Lars Feiter Gangelt GER - 2:09:32
56 14 Koen Brouwer Tegelen NED - 2:10:54
57 167 Perry Peeters Baarlo Lb NED STB 2:11:05
58 123 Hans Faassen Tegelen NED Scopias 2:15:16
59 252 Annaert Erik Berchem BEL - 2:15:17
60 216 Danny Didden Belfeld NED - 2:15:47
61 222 Rafal Leszczynski Kleve GER - 2:18:59
62 267 Johan Roos Venlo NED - 2:20:32
63 274 Peter Caris Tegelen NED - 2:22:29
64 329 Robert Lommen Venlo NED - 2:23:18
65 30 Marc van den Berkmortel Horst NED - 2:23:19
66 76 Andreas Wierda Velden NED - 2:23:49
67 81 Ruud van Lent Geleen NED - 2:24:29
68 74 Carel Kammerer Hoensbroek NED - 2:24:30
69 149 Joep Geelen Venlo NED - 2:24:39
70 284 Jack Kuppers Venlo NED - 2:24:56
71 339 Kaj Gruintjes Velden NED - 2:25:00
72 15 Martijn Buijsse Boekel NED - 2:25:05
73 288 Roy Reerink Veldhoven NED GVAC 2:25:43
74 219 Danko Adamczyk Eindhoven NED - 2:26:01
75 17 Najim Ben Acha Tegelen NED - 2:26:34
76 200 Sander Dinghs Venlo NED - 2:26:47
77 331 Martijn van de Ven Mill NED - 2:26:49
78 227 Hans Bierstekers Venlo NED Hardlooptrainers Nederland 2:27:51
79 139 Daniël Classen Venlo NED - 2:31:15
80 129 Jörg Wiedenhoff Bergheim GER - 2:32:13
81 301 Remi Verhagen Venlo NED - 2:32:16
82 292 Jan Lammerse Venlo NED - 2:32:17
83 236 Arno Hendrix Deurne NED Lopersgroep Deurne 2:32:40
84 75 Frans Verhoeve Sittard NED - 2:32:52
85 253 Johan van Litsenburg Duizel NED GVAC 2:34:23
86 254 Geert Kox Veldhoven NED GVAC 2:34:23
87 103 Richard van Heeckeren Venlo NED - 2:35:08
88 141 Willem Rog 's-Hertogenbosch NED - 2:36:31
89 132 Pieter Gielen Melderslo NED - 2:36:42
90 86 Marcel Vallen Tegelen NED - 2:37:08
91 42 Gerard Groenen America NED - 2:37:08
92 342 Harrie Kuiten Eindhoven NED Eindhoven Atletiek 2:38:51
93 29 Sip Oegema Utrecht NED - 2:38:58
94 197 Iwan Engelen Maasbree NED Scopias 2:39:23
95 82 Tom Silkwood Amsterdam NED - 2:47:20
96 240 Wim van der Maat Eindhoven NED Geldrop Runners 2:49:07
97 27 Huub van Iterson Hilversum NED - 2:49:15
98 135 Jan Delissen Venlo NED - 2:49:53

DAMES - 30 Kilometer

Nr StNr Naam Woonplaats Land Vereniging NettoTijd
1 277 Miriam Reipen Jüchen GER - 2:55:38
2 299 Saskia Dinjens Opoeteren BEL - 2:55:51
3 54 Rudy van Gerven Steyl NED - 3:03:42
4 4 Iris Simons Steyl NED - 3:18:22
5 251 Anouk Schoonbroodt Maastricht NED - 3:37:36
6 63 Susan Delsing Venlo NED - 3:45:51

HEREN - 30 Kilometer

Nr StNr Naam Woonplaats Land Vereniging NettoTijd
1 258 Jochen Kox Korschenbroich GER - 2:26:02
2 300 Steven Janssen Opoeteren BEL - 2:29:38
3 7 Tom Smetsers Reuver NED Scopias 2:34:14
4 35 Marco Scheibe Willich GER - 2:37:22
5 51 Martin Van Buiten Dordrecht NED Rotterdam Atletiek 2:42:23
6 321 Peter Thijssen Broekhuizen Lb NED - 2:43:04
7 256 Maarten Hermans Helmond NED - 2:43:17
8 137 Rik Cox Beringe NED - 2:47:11
9 66 Remke Postma Gennep NED - 2:47:21
10 326 Jan van der Zandt Druten NED - 2:48:41
11 245 Wil Boudewijns Bergeijk NED avVN 2:49:05
12 242 Stephan Lnfer Velen GER - 2:49:07
13 317 Marc Quadflieg Maasmechelen NED - 2:50:40
14 60 Johan van Gageldonk Venlo NED Scopias 2:53:08
15 18 Jan Hermkes Velden NED - 2:55:56
16 6 Ruud Fortuin Venlo NED Scopias 2:55:59
17 20 Bart Bordes Delft NED - 2:56:03
18 9 Dennis Hendriksen Eelde NED - 2:56:04
19 84 Luke Vervoort Eindhoven NED - 2:58:29
20 196 Theo de Vries Herongen GER Scopias 2:59:57
21 53 Igor Dochkov 's-Gravenhage NED Haag Atletiek 3:00:21
22 56 Eric Van Der Elsen Venlo NED - 3:01:52
23 304 Bart van Linder Best NED Generaal Michaelis 3:03:43
24 220 Stefan Raedts Venlo NED - 3:05:55
25 250 Luuk Beetstra Cadier en Keer NED - 3:06:59
26 220 Stefan Raedts Venlo NED - 3:07:09
27 47 Jeroen Bos Oudewater NED - 3:11:46
28 48 Daniel Bos Oudewater NED - 3:11:47
29 241 Rene Zelen Maasbree NED - 3:13:32
30 319 Rofland Spiering Beringe NED Atletiek Helden 3:14:38
31 45 John van den Heuvel Venlo NED - 3:14:51
32 309 Mark Grim Druten NED - 3:16:14
33 273 Davy van kessel Someren NED - 3:18:36
34 280 Robert Barten Someren NED - 3:18:36
35 133 Daniel Andryskowski Horst NED - 3:18:45
36 13 Robbert Sijm Harderwijk NED - 3:20:20
37 154 Roel Jansen Heythuysen NED Atletiek Leudal 3:24:23
38 153 Marc Nordhausen Weert NED - 3:24:24
39 186 Jop Hoeijmakers Sevenum NED - 3:26:33
40 187 Steef billekens Sevenum NED - 3:26:37
41 318 Ton Ruckert Venlo NED Scopias 3:29:40
42 127 Twan van Dinteren Eindhoven NED - 3:30:57
43 64 Maurice Delsing Venlo NED - 3:34:34
44 125 Chris Meulendijks Grubbenvorst NED - 3:41:35
45 203 Theo Lamers Horst NED - 3:41:36
46 204 Sjon Seuren Lottum NED - 3:41:37
47 283 Victor van der Kuijl Winterswijk NED - 3:43:52
48 263 Christoph Wirtz Jüchen GER - 3:44:22
49 276 Peter Herzhoff Jüchen GER - 3:44:22
50 21 Daniel Sadlo Tegelen NED - 3:58:21