Als vervolg op de Scopias Trail kun je jhe ook direct aanmelden voor de Berden Voorjaarsloop (https://www.berdenvoorjaarsloop.nl/.)

Op deze pagina vindt je de uitslagen van de eerste Scopias Trail. In eerste instantie geldt  daarbij de essentie van 'Trail Running' die we willen respecteren als: 

 

Het rennen en hiken over off-road paden (Trails) en door de natuur, waar je mogelijke natuurlijke hindernissen zoals slootjes, rotsen, bergen, etc tegen kunt komen met als kenmerken 'rust', 'vrijheid',  'zelfvoorzienend' en 'los van de 'tijd'.

 

Vervolgens willen veel lopers zich vanzelfsprekend testen door de route zo snel mogelijk af te leggen en te kijken hoe ze zich verhouden tot andere atleten. De uitslagenlijst helpt daarbij om te kijken waar je staat.

De vrijheid, kunst en sportiviteit  van trailrunning betekent ook dat er nooit waterdichte controle kan zijn  op zaken die bij een trail horen als; wie welke route loopt, waar fout loopt en zo verder ... . 

 

De uitslag is dan ook zo zorgvuldig mogelijk opgemaakt en gebaseerd op het vertrouwen in de loper zelf die weet hoe hij gelopen heeft.

 

DAMES - 10 Kilometer

Pos Naam Woonplaats Land Vereniging StNr BRUTO TIJD
1 Lore Beckers Dilsen BEL 192 1:00:12
2 Climmy Lommen Velden NED 187 1:04:21
3 Silvia Gommans Venlo NED 211 1:07:23
4 Sanne Meeuws Someren NED 197 1:08:07
5 Karin van Hooren Tegelen NED 186 1:08:21
6 Izabela Karbowiak Linne NED 203 1:08:45
7 Patricia Koppes Venray NED 193 1:10:26
8 Carien Rutten Baarlo Lb NED 161 1:10:44
9 Karin Hoeben Kessel Lb NED Fysiofit 232 1:10:47
10 Miriam Schrijvers-Achten Reuver NED 214 1:12:36
11 Inge Kessels Swalmen NED 213 1:12:37
12 Jacqueline leenders Maasbree NED 149 1:12:40
13 Regien Saris Venlo NED Orion 223 1:12:43
14 Pei Tsang Ratingen GER 299 1:12:44
15 May van Dijk Belfeld NED 168 1:12:45
16 Lieke Seunis Heythuysen NED 215 1:13:24
17 Andrea Frencken Scherjon Venlo NED 150 1:13:50
18 Monique Backus Venlo NED Scopias 125 1:14:03
19 Karin van Veggel Venlo NED Scopias 132 1:14:10
20 Carla van Lier Tegelen NED Scopias 127 1:14:12
21 Joke Baltjes Venlo NED Scopias 233 1:14:44
22 Marion Timmermans Belfeld NED Scopias 145 1:14:45
23 Nicole Brauckmann Roermond NED 129 1:16:21
24 Annelies Vullings Lottum NED 159 1:16:23
25 Hanneke Wijnen Sevenum NED 205 1:16:29
26 Merel Theloesen Venlo NED 234 1:16:31
27 Tanja Peters Venlo NED 141 1:16:41
28 Bregje Geers Venlo NED 184 1:16:52
29 Anzella den Haan Tegelen NED 162 1:17:12
30 Wilmie Koppes Venray NED 195 1:17:21
31 Jane Sturbl Belfeld NED 143 1:17:40
32 Vera Tax Venlo NED 173 1:18:01
33 Jeanine aerdts Venlo NED 166 1:18:11
34 Maria Van den Munckhof Venlo NED 165 1:18:12
35 Marie-Jeanne Thijssen Tegelen NED Scopias 153 1:18:33
36 Diana van Steenkiste Steyl NED Scopias 152 1:21:18
37 Frederique Moors Venlo NED Scopias 148 1:21:55
38 Melanie Teerenstra Venlo NED Scopias 156 1:24:59
39 Heleen Hoveling Venlo NED Scopias 220 1:25:04
40 Monique Lamberts Venlo NED 176 1:25:18
41 Mariëtte Vialle Venlo NED Scopias 177 1:25:42
42 Mieke Storm-Hovens Tegelen NED Scopias 199 1:27:12
43 Louisa Nijholt Venlo NED Scopias 175 1:29:24
44 Jacqueline Aerdts Venlo NED 157 1:44:00
45 Anita Aerdts Venlo NED 158 1:44:59

HEREN - 10 Kilometer

Pos Naam Woonplaats Land Vereniging StNr BRUTO TIJD
1 Ward Van Roy Arendonk BEL 201 0:45:37
2 Raf van Rijswick Venlo NED 230 0:46:38
3 Rens van Dongen Tegelen NED Scopias 212 0:47:12
4 Sebastiaan verhaagh Venlo NED Scopias 181 0:48:00
5 Thijs Joosten Venray NED 209 0:51:59
6 Tonni Tielens Velden NED Scopias 210 0:51:59
7 Ronald Dielissen Tegelen NED 191 0:53:31
8 Arnoud de Graaf 229 0:53:57
9 Sander Eyssen Tegelen NED Fysiofit 218 0:53:59
10 Ludo Doensen Venlo NED 188 0:54:04
11 Geert Beumers Helden NED 576 0:55:18
12 Marcel Schreinemachers Venlo NED 217 0:56:14
13 Taco Van Luyten Venlo NED 216 0:56:45
14 Bart lebens Guttecoven NED 208 0:56:53
15 Bart de Grave Born NED 207 0:56:59
16 Bart Wienen Horst NED 170 0:57:53
17 Rob donders Geldern GER 164 0:58:01
18 Daan Rutten Venlo NED 196 0:59:11
19 John Willemsen Steyl NED 126 0:59:21
20 Cor Beurskens Steyl NED Scopias 151 0:59:24
21 Charles Gaal NED 221 0:59:45
22 Bart Martens Horst NED 169 1:00:10
23 Wim van de Wall Heeze NED 231 1:00:20
24 Van Megen Venlo NED 200 1:00:22
25 Henk van Ark Venlo NED 185 1:00:28
26 Wilbert Tacken Venlo NED 179 1:00:32
27 Kevin van den Haspel Steyl NED 202 1:01:30
28 Roy Gielen Linne NED 204 1:02:24
29 Maikel Theunissen Baexem NED Triathlon 190 1:03:25
30 Paul Dols Guttecoven NED 206 1:03:29
31 Peter Kegel Baarlo Lb NED 147 1:04:50
32 Thomas Witte Düsseldorf GER 138 1:05:01
33 Jan-Joris Mertens Baarlo Lb NED 154 1:05:19
34 Dick Lek Horst NED To Run for Fun 226 1:06:27
35 Marc Slaats Horst NED To Run for Fun 227 1:06:27
36 Bart Builtjes Heijen NED 167 1:07:02
37 Nordin Dada Venlo NED Scopias 225 1:07:40
38 Boris den Haan Tegelen NED 163 1:08:22
39 Dennis Hendrikx Venlo NED 142 1:08:23
40 Ton Thijssen America NED 224 1:08:40
41 John Pingen Venlo NED 198 1:08:49
42 Michel Grijseels Tegelen NED Scopias 183 1:10:04
43 Jeroen Van Bergen Baarlo Lb NED Scopias 155 1:11:08
44 John Quicken Tegelen NED Scopias 564 1:11:08
45 Martin Conelissen Venlo NED Scopias 228 1:12:50
46 Pascal wanten Reuver NED Scopias 189 1:13:33
47 Will van 't Hek Venlo NED 146 1:13:48
48 Bart Schouenberg Tegelen NED 222 1:15:21
49 Mannie Hermans Baarlo Lb NED 136 1:16:33
50 Leon Corsten Ittervoort NED 172 1:17:02
51 Theo Huijs Tegelen NED Scopias 131 1:17:30
52 Henk Ramaekers Venlo NED 182 1:18:13
53 Jacques Geers Venlo NED 128 1:27:51
54 Martin Nijholt Venlo NED Scopias 174 1:29:22

DAMES - 20 Kilometer

Pos Naam Woonplaats Land Vereniging StNr Netto Tijd
1 Priscilla Fransen Valburg NED 647 1:51:56
2 Inge Pustjens Melick NED Loopgroep Aart Stigter 333 1:54:27
3 Jacquie Gough Venlo NED 552 1:54:33
4 Monique Janssens Venlo NED Scopias 598 2:02:34
5 Judith Heijnen Sevenum NED Scopias 596 2:02:51
6 Margit Leipoldt Venlo NED Scopias 546 2:03:00
7 Iris Simons Steyl NED 516 2:03:14
8 Saskia Thijssen Venlo NED 604 2:06:50
9 Nicole Braem Venlo NED 580 2:08:12
10 Johanna Josten Tegelen NED 623 2:08:56
11 Rudy van Gerven Tegelen NED 629 2:09:30
12 Petra van Rens Meterik NED 575 2:13:15
13 Regina Crienen Venlo NED 651 2:13:58
14 Gonny Manders Someren NED 't Jasper Sport 619 2:17:00
15 Lenke van der Veen Venlo NED 567 2:17:30
16 Danielle den Otter Panningen NED Atletiek Helden 610 2:17:59
17 Mara vossen Venlo NED Scopias 595 2:18:29
18 Eveline Gubbels Steyl NED Scopias 572 2:18:29
19 Karin Gubbels Steyl NED Scopias 573 2:18:29
20 Marly Lensen Venlo NED 502 2:18:58
21 Chantal Janssen Tegelen NED 500 2:19:20
22 Jeanne Stoffels Belfeld NED Scopias 553 2:25:36
23 Carla Gubbels Tegelen NED 578 2:26:15
24 Monique Hofmans Venlo NED 652 2:26:15
25 Cindy gommans Steyl NED Scopias 549 2:29:18
26 Susan Rijk Reuver NED 558 2:29:46
27 Esther melis Reuver NED 560 2:29:52
28 Vera Dings Kessel Lb NED 524 2:30:12
29 Lysanne Straten Lottum NED ATV Venray 561 2:30:45
30 Cariene de Raaij Reuver NED 562 2:30:52
31 Willemien Gijsbers Deurne NED 555 2:31:44
32 Anita Steffanie Heythuysen NED Atletiek Leudal 640 2:36:41
33 Lisette Alsters Horst NED 540 2:41:42
34 Annette Philipsen Broekhuizenvorst NED 528 2:41:43
35 Iris van Sinten Horst NED 543 2:41:48
36 Marlie Verlinden Melderslo NED 532 2:41:49
37 Angelique Bakker Horst NED 533 2:41:50
38 Anita Hoeijmakers Horst NED 585 2:47:04
39 Gonnie Xhofleer Venlo NED Scopias 507 2:51:00
40 Marij Tacken-Dirkx Venlo NED Scopias 511 2:51:02
41 Mathilde van Lieshout Venlo NED Scopias 515 2:51:02
42 Cindy Hovens Venlo NED 510 2:51:03
43 Cindy Jacobs Sevenum NED 587 2:52:05
44 Rian Weemen Sint Anthonis NED 586 2:52:52

HEREN - 20 Kilometer

Pos Naam Woonplaats Land Vereniging StNr Netto Tijd
1 Ralph Scherjon Venlo NED Scopias 559 1:35:21
2 Victor den Haan Tegelen NED 624 1:35:30
3 Bart Verheijden Venlo NED Scopias 627 1:36:14
4 Richard Braat Venlo NED 591 1:36:15
5 Thijs Gipmans Venlo NED Nederlandse Triathlonbond 600 1:37:57
6 Paul Coolegem Venlo NED avVN 637 1:37:58
7 Pascal Lucker Venlo NED 625 1:39:20
8 Luuk van Gerven Reuver NED 654 1:40:00
9 Bart Joosten Buggenum NED 654 1:40:00
10 Leon Teeuwen Reuver NED 650 1:46:06
11 Fred Boonen Belfeld NED 649 1:46:25
12 Karel Gerrits Velden NED 538 1:49:43
13 Roger Janssen Belfeld NED 570 1:50:38
14 Mike Curvers Venlo NED Scopias 606 1:51:27
15 Mike Helgers Buchten NED 633 1:51:27
16 Arnold Driessen Velden NED 535 1:51:57
17 Ferdi Hensen Kessel Lb NED Atletiek Helden 634 1:52:08
18 Hans Peeters Kessel Lb NED Atletiek Helden 626 1:53:11
19 Geert Kurstjens Belfeld NED 525 1:54:39
20 Bart van Beek Venlo NED 601 1:57:48
21 Martijn Faassen Velden NED 536 1:58:30
22 Thijs Pauwels Horst NED 644 1:58:58
23 Eric de Swart Swolgen NED Peelrunners 641 1:58:59
24 Kaj Vos Venlo NED 605 1:59:24
25 Eric Simons Steyl NED 597 1:59:30
26 Bjorn Coppers Meterik NED 642 1:59:32
27 Remy Hendrickx Venlo NED 506 2:01:41
28 Gé Vermeulen Belfeld NED 542 2:01:53
29 Luuk Hensen Venlo NED Scopias 557 2:02:06
30 Jörg Weirich Grefrath GER 590 2:02:15
31 Mark Driessen Veghel NED Run2Day 638 2:02:23
32 Robert Lommen Venlo NED 565 2:02:43
33 Pascal Demacker Scopias 566 2:02:46
34 Koen Brouwer Tegelen NED 505 2:03:00
35 Jop Hoeijmakers Sevenum NED 646 2:03:25
36 Frank Houben Venlo NED 574 2:03:31
37 Rob Agterberg Venlo NED avVN 599 2:03:49
38 Jac Saris Venlo NED 635 2:04:15
39 Wil Engels Venlo NED 617 2:05:12
40 Jones ewalds Venlo NED 622 2:07:00
41 Danny Didden Belfeld NED 513 2:07:18
42 Joeri Kuik Tegelen NED 504 2:07:25
43 Maarten aan den Boom Venlo NED 550 2:07:30
44 Dedlef Bartels Venlo NED 636 2:07:30
45 Boris Hellenbrand Brunssum NED 544 2:07:35
46 Paul van der Sterren Maasbree NED 602 2:08:00
47 Guido Janssen Velden NED 539 2:08:04
48 Dick Op het Veld Herkenbosch NED 630 2:08:06
49 Ad Meeuws Someren NED 't Jasper Sport 609 2:08:09
50 Wilfred Schrombgens Steyl NED Scopias 612 2:08:12
51 Ralph Braem Venlo NED 581 2:08:20
52 Roy Driessen Tegelen NED 582 2:08:28
53 Marc Ploegmakers Venlo NED 517 2:08:53
54 Jos Wilmer Venlo NED 519 2:09:09
55 Janco Spiekhout Eindhoven NED 621 2:09:12
56 Peter Caris Tegelen NED 615 2:09:20
57 Martin van der Sommen Tegelen NED 594 2:09:25
58 Joep Geelen Venlo NED 537 2:10:50
59 Sander Prins Tegelen NED 589 2:12:56
60 Kjell billekens Tegelen NED 571 2:12:58
61 Henk Maeghs Steyl NED 592 2:13:30
62 Isidro de paz garcia Leiden NED 628 2:13:46
63 Tom Klerken Tegelen NED 593 2:14:07
64 PeterPan van der Grinten Venlo NED 509 2:15:37
65 Maico Salimans Dinteloord NED 632 2:16:03
66 Hans Faassen Tegelen NED Scopias 554 2:16:04
67 Dave van ‘t Hull Tegelen NED Scopias 584 2:16:05
68 Hein Hoeijmakers Horst NED 531 2:16:22
69 John Verstraaten Horst NED 530 2:16:31
70 Sjoerd Houben Helden NED 503 2:16:38
71 Chris de Wilde Tegelen NED 657 2:16:46
72 Jac Beumers Panningen NED Atletiek Helden 611 2:17:53
73 John van der Wallen Nederweert NED 607 2:18:03
74 Herman Valckx Broekhuizenvorst NED 656 2:18:15
75 Carel Kammerer Hoensbroek NED 520 2:18:50
76 Wilbert Hubbers Molenhoek Lb NED 514 2:18:56
77 Mark Upperman Maasbree NED 563 2:19:29
78 Eelco Bosboom Utrecht NED 526 2:19:45
79 Arno Klabbers Gennep NED 547 2:28:38
80 Remi Verhagen Venlo NED 568 2:28:59
81 Iwan Engelen Maasbree NED Scopias 548 2:29:11
82 Henk Tijssen Broekhuizervorst NED 645 2:29:24
83 Bert Steegers Venlo NED Scopias 603 2:29:40
84 Frans Saes Reuver NED 643 2:29:58
85 Rene van der Meer Venlo NED Scopias 512 2:30:15
86 Patrik Baert Venlo NED 614 2:30:38
87 DFC van Tetering Venray NED Triathlon 569 2:30:58
88 Sjaak Leenders Maasbree NED 518 2:31:15
89 Jan Delissen Venlo NED 523 2:32:40
90 Harry In 't Zandt Venlo NED 639 2:33:35
91 Paul Joosten Amersfoort NED Triathlon 618 2:36:12
92 Rogier Nijs Tegelen NED 616 2:40:07
93 Hans Bierstekers Venlo NED 613 2:41:32
94 Gerard Joosten Meerlo NED 527 2:41:39
95 Ted Beekman Horst NED 541 2:41:46
96 Sraar Smits Sevenum NED 577 2:47:15
97 Paul Thijssen Maasbree NED 521 2:47:30
98 Roel Geerlings Tegelen NED 608 2:47:48
99 Charles Cox Rosmalen NED 631 2:50:19
100 Hennie Ahlers Hegelsom NED 551 2:55:43

DAMES - 30 Kilometer

Pos Naam Woonplaats Land Vereniging StNr TIJD
1 Yvette Ressel Belfeld NED Scopias 304 3:04:05
2 Urdter Herrebout Baarlo Lb NED 301 3:10:42
3 Nancy Wisotzki Venlo NED 309 3:17:32
4 Fiona Jaberg Deurne NED Lopersgroep Deurne 338 3:18:04
5 Nienke van Heeckeren Venlo NED 310 3:19:10

HEREN - 30 Kilometer

Pos Naam Woonplaats Land Vereniging StNr TIJD
1 Rob Linders Venlo NED Scopias 337 2:12:08
2 Tom Smetsers Reuver NED 300 2:46:52
3 Maris Jacobs Velden NED 334 2:46:55
4 Peter Thijssen Broekhuizen Lb NED 330 2:47:14
5 Stefan Raedts Venlo NED 339 2:53:21
6 Jan Hermkes Velden NED 332 2:57:34
7 Roel Jansen Heythuysen NED Atletiek Leudal 336 2:57:35
8 Peter Kunen Belfeld NED 327 2:57:48
9 Niels Houben Beringe NED 303 2:59:34
10 Marco Scheibe Mönchengladbach GER 344 3:00:11
11 Puck Huijs Baarlo Lb NED 331 3:03:17
12 Theo de Vries Herongen GER Scopias 318 3:04:06
13 Bart van Mierlo Someren NED 340 3:04:29
14 Ruud Fortuin Venlo NED Scopias 326 3:07:20
15 Johan van Gageldonk Venlo NED Scopias 325 3:07:22
16 Steef Billekens Sevenum NED 321 3:10:09
17 Rober van Leipsig Swalmen NED 308 3:14:05
18 Sjuul Kuijpers Venlo NED 328 3:15:40
19 Chris Rozema Swalmen NED 317 3:16:57
20 Stephan Hannot Venray NED 322 3:19:09
21 Richard van Heeckeren Venlo NED 311 3:19:11
22 Olaf Soons Nijmegen NED 323 3:27:07
23 Stefan Thegelkamp Hengelo Ov NED 306 3:46:23
24 Bert Brouwers Venlo NED Atletiek Maastricht 312 3:47:45
25 Ton Rückert Venlo NED Scopias 329 4:06:10